רשלנות רפואית בעידן הנוכחי היא שכיחה, ועל כן אנו עדים לתביעות רבות אשר מבצעים לקוחות כנגד מוסדות רפואיים וכנגד מטפלים אצלם עברו הלקוחות הליך רפואי. אם בעידן הקודם רופא ומוסד רפואי נחשב לטאבו עליו לא חולקים, הרי שכיום המודעות כי גם רופאים יכולים לבצע רשלנות רפואית בלקוחותיהם הולכת וגדלה.
עצם המודעות הנרחבת, רבים מהאזרחים אשר חושדים כי נזקים בריאותיים ונפשיים נגרמו להם כתוצאה מרשלנות רפואית, בוחרים לגשת לייעוץ אצל עורך דין המתמחה בתחום ולהגיש תביעה במידת האפשר.
לאור הצמיחה הגדולה בהגשת תביעות מסוג רשלנות רפואית, ניתן למצוא עורכי דין רבים המציעים את השרות ללקוחותיהם, אך כיצד עליכם למצוא את עורך הדין המקצועי ביותר שיטפל בעניינכם? בדיוק לשם כך הכנו מאמר זה.

כיצד למצוא עורך דין

התביעה שלכם חשובה ביותר, משום שטעויות נפוצות שיתרחשו במהלך הדרך, עלולות לגרום להפסד התיק ולא תמיד בצדק, ועל כן חשוב למצוא עורך דין מקצועי ומיומן, אשר טיפל כבר בעברו בתיקים מהסוג של רשלנות רפואית עורך דין, וכמה שיותר תיקים הרי זה משובח.
שימו לב לקריטריונים הבאים, ובבואכם למצוא עורכי דין לעניינכם הקפידו למצוא את כל היתרונות בעורך דין אחד או לפחות את רובם.

• ניסיון – בחרו בעורך דין בעל ניסיון עשיר בתחום, עורך דין אשר מכיר את מערכת המשפט על בורייה והיה בעברו מספיק פעמים בדיונים ותביעות כדי שידע להתמודד עם התיק שלכם.

• מקצועיות – בחרו בעורך דין מקצועי אשר בקורות החיים שלו שלו יש זכיות רבות יותר מהפסדים בתיקים אותם ניהול עבור לקוחות קודמים.

• המלצות – נסו לקבל המלצות אודות עורך הדין בו אתם עתים לבחור. את ההמלצות הינכם יכולים לקבל מחברים, מכרים או קולגות לעבודה. עוד הינכם יכולים למצוא המלצות ברשת האינטרנטית מלקוחות מרוצים בין אם זה בבלוגים,     פורומים וכדומה.

• יחס אישי – נהלו עם עורך הדין שיחה מקדימה (עוד לפני שהינכם מעבירים לידיו את התיק), ובדקו האם הוא מעניק לכם יחס אישי או שמא הוא מתייחס אליכם כאל עוד מספר תיק ברשימה. כל עוד עורך הדין לא מעניק לכם יחס אישי, שקלו את צעדכם משום שהתיק שלכם גם אם הוא לא גדול מהתיקים האחרים בהם מטפל עורך הדין, הוא תיק גדול ביותר עבורכם.

לסיכום – עורכי דין רבים מציעים את השרות לקהל לקוחותיהם, בין אם מדובר בעורך דין רשלנות רפואית, עורך דין גירושין, עורך דין פשיטת רגל או כל סוג אחר של התמחות, עליכם לברור מתוכם את הטוב ביותר ללא פשרות משום שהבחירה היום תשביעה על התוצאות בעתיד.

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244