אימות חתימה נוטריוני
אימות חתימה מאשר שאכן מדובר בחתימה המקורית של האדם, לאחר שזוהה על ידי נוטריון. במסגרת סמכותו רשאי נוטריון לאמת חתימה בהתאם לסעיף 7 (1) לחוק הנוטריונים.

אל מסמכים בעלי ערך משפטי וכלכלי ייחתמו בנוכחות נוטריון. כדי לקבל את השירות החותם צריך לחתום על המסמכים בנוכחות נוטריון. במקרה והחותם לא יכול להגיע אל הנוטריון, ברוב המקרים הנוטריון יגיע אליו. משרדנו מעניק שירותי חתימת נוטריון כגון: ייפוי כוח לביצוע פעולות מקרקעין, ייפוי כוח לקבלת משכנתא

אימות חתימה על ידי עורך דין


אימות חתימה נוטריוני ע"י עו"ד הינו הליך חשוב מאד שיש לבצע אותו בנוכחות עו"ד. רק עורך דין בעל עשר שנות ניסיון וללא עבירות קלון יכול לזהות את החותם על המסמך בתהליך של אימות חתימה. הזיהוי יכול להתבצע במספר דרכים: הכרות אישית של עו"ד עם החותם או על ידי הצגת תעודות של החותם.

אימות חתימה הינו תהליך שחייב להתבצע על ידי עורך דין שהוא נוטריון. שכר טרחת נוטריון קבוע בחוק, ולפיכך אינו רשאי לגבות שכר טרחה כרצונו. מחיר שכר טרחת נוטריון כולל את השכר הבסיסי כפי שקבוע בחוק בנוסף לסכום בהתאם למספר החותמים ומספר העותקים. תעריף אימות חתימה על ידי עורך דין לחותם יחיד עולה 160 ₪. עבור חתימה נוספת גובה הנוטריון 64 ₪.

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244