תאונות דרכים, אלה שנשארות בסטטיסטיקה עד שהן כבר לא. תאונות דרכים, אותו צמד מילים שגורם לנו להצטמרר אבל מצד שני לא יותר מידי לאחר ההרגל הנורא לשמע חדשות על עוד תאונה. המשפט, לי זה לא יקרה גורם לנו להיות שאננים ולהגיע מחוסרי ידיעה, במקרה הטוב ביותר ללא כל ידע בסיסי, כתוצאה משאננות או תמימות ואפילו שניהם במקרים בהם זה כן קורה לנו.
 
חשוב מאוד להבין שגם אתם מרגישים שיצאתם מזה בזול. אחרי אינספור מקרים שאינם מגיעים אל החדשות וחשוב שתדעו עליהם, יש להבין מהן ההשלכות הנוספות של תאונות דרכים מלבד המקרים הקיצוניים של מוות או נכות קלאסית ומדוע חשוב להתייעץ עם עוד תאונות דרכים בכל מצב ובכל מקרה
 
מה חשוב לעשות מיד לאחר תאונה?
 
דבר ראשון להתפנות אל בית החולים. גם אם אתם מרגישים שאתם כמו חדשים ומלבד מכה קטנה בצד הרכב הכול באמת בסדר. חשוב מאוד להקדיש לכך תשומת לב ואפילו להפסיד כמה שעות ואפילו יום עבודה שלם. הסיכוי שתרגישו ש"משהו לא בסדר" במקרים של תאונה קלה הם קלושים. עדיף למנוע מצבים של החמרה שהיו יכולים להסתכם בטיפול קצר יחסית בשל הזנחה.
 
הסיבה השנייה לחשיבות הבדיקות הרפואיות היא לטובת ההוכחה והרישום המדויקים כי נפגעתם בתאונת דרכים וצילום מקצועי של החבלות שלכם במידה והיו. במידה ואכן היו נזקים מזעריים, שבמקרים לא מעטים עשויים להתפתח ולהחמיר יהיו קלים יותר להוכחה ולטיפול במקרים בהם תאלצו לקבל טיפול רפואי מתמשך או אפילו אחוזי נכות.
 
עם הבדיקות הללו במקרים של החמרה תוכלו לגשת אל עוד תאונות דרכים ולקבל מענה יעיל יותר ללא צורך בסרבול וחיפוש תיעוד התאונה אשר במקרים רבים יכולה להיות מטויחת מסיבות שונות ומגוונות
 
תאונות דרכים במסגרת העבודה
 
רבים לא מודעים לכך, אבל תאונות שהתרחשו במהלך הנסיעה אל העבודה או בדרך חזרה מהעבודה, גם אם אלה התבצעו ברכב הפרטי של העובד נחשבות גם הן כתאונות עבודה, הדרך הטובה ביותר להוכיח זאת היא בפנייה ישירה אל מרכז רפואי קרוב לצילומים ובדיקות.
 
עוד תאונות דרכים המתמחה בתאונות עבודה יוכל לעזור לכם במקרה זה והפנייה אליו גם אם אתם סמוכים ובטוחים כי תקבלו רוח גבי מלאה מהעבודה שלכם, לא זאת בלבד שלא תזיק אל תועיל באופן ניכר, לא רק במסגרת הפיצויים וההכרה מהעבודה אלא גם ובמיוחד מהמוסדות הממשלתיים והביורוקרטים השונים, כמו הביטוח הלאומי וחברת הביטוח שלכם.
 
 
חברות הביטוח, מבלי לגרוע או לפגוע בזכויות אמינות חברות הביטוח וסוכני הביטוח השונות, בודקות בציציות את המבוטחים כתוצאה ממקרים רבים של הונאות ביטוח, במקרים כאלה עורך דין מקצועי בתחום התאונות יתרום לכם רבות. בין אם מדובר בתאונה קלה , ועד כמה וכמה אם מדובר בתאונה קשה יותר.
 
בכל מקרה של תאונה - גם אם אין כל נזק רפואי נראה לעין כדאי מאוד לפנות לעורך דין תאונות דרכים גם אם הנזק אינו נראה לעין אך ניכר נזק ולו הקל ביותר בצילום הרפואי. חשוב מאוד להתייעץ ואף לבצע רישום מדויק החתום ע"י עורך דין מורשה לבדיקת ממצאים לטובת מקרים או החמרה בריאותית עתידית שעשויה להיקשר לאותה תאונה תמימה לכאורה.
 

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244