ביטוח חברת כוח אדם

עולם הביטוח מכיל בתוכו מגוון רב של ביטוחים הנחוצים הן לאדם הפרטי והן לחברות וגופים גדולים אשר מעסיקים עובדים רבים אותם יש לבטח בביטוחים שונים. במציאות של ימנו, נראה כי אנשים וחברות רבות, מקדישות לנושא הביטוח לא מעט זמן ומשאבים על מנת להיות מכוסים מכל הבחינות והצדדים למקרה שחלילה יקרה משהו. כאשר מדברים על חברות כוח אדם, נראה כי יש לא מעט כאלה חברות אשר צצות כמו פטריות לאחר הגשם על מנת לספק לאנשים רבים תעסוקה, הן לחברות שונות והן כמעסיקות קבלניות לחברות שונות הזקוקות לעובדים זמניים למטרות שונות.

חשיבות ביטוח לחברות כוח אדם

חברות כוח אדם, זקוקות בשגרת היום יום להתמודד עם דרישות הרגולציה אשר הולכת וגוברת בענף זה ועם תביעות שונות מצד עובדים ואף מצג גורמים נוספים אחרים. במציאות של החברות הללו, נראה כי ישנה חשיבות מכרעת לרכישת פוליסת ביטוח אשר מתאימה בקפידה לאופן פעילות החברה וכמובן  פוליסה המותאמת באופן אישי למטרות הביטוח וגם לחברות כוח אדם. דבר זה, מצריך מסוכני הביטוח לתת לחברות כוח אדם מגוון רב של פתרונות ולהתאים להן את פוליסת הביטוח ממש כמו כפפה ליד.

סוכני ביטוח אשר עוסקים בתחום פוליסות ביטוח לחברות כוח אדם, מעניקים קשת רחבה של פתרונות ביטוח לחברות כוח אדם המוענקים על ידי חברות ביטוח מוכרות בשוק. פתרונות אלו מוצעים לחברות בהתאם לכל התקנות החוק המחייבים בחוק או באופן כללי, וזאת לרבות, ביטוחי "ריסק", שהינם מיועדים לעובדי החברה במהלך תשעת חודשי עבודתם הראשונים בחברה או בארגון. ביטוחי ה-"ריסק" אשר מוצעים לעובדי החברה, כוללים בתוכם כיסוים רבים ומגוונים כמו - כיסוי ביטוחי המיועד למקרה נכות, פגיעה מתאונה שהיא איננה תאונת עבודה וכיסוי חלילה במקרה של מוות. בנוסף, לכל אלו, סוכני ביטוח העוסקים בתחום מעמידים לרשות חברות כוח אדם קשר רחבה של פתרונות גם בתחומי הביטוח הפנסיוני המיועד לעובדי חברות כוח אדם, שזהו ביטוח חברת כח אדם.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים סוכן ביטוח?

ראשית, חשוב לוודא עם סוכן הביטוח כי הוא מעניק עבורכם את כל הביטוחים הרלוונטיים לחברות כוח אדם תחת קורת גג אחת, כך תוכלו לעבוד ישירות מולו ולנהל דרכו את התיק הביטוחי הכולל של החברה. מעבר לכך, חשוב לוודא כי סוכן הביטוח הוא בעל ניסיון רב בתחום ולו את כל הידע והמיומנות לעסוק בתחום. 

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244