עורך דין תעבורה מתעסק במגוון עבירות תעבורה, אשר מחייבות מקצוענות וידע רב. עבירות התעבורה מאופיינות בדרגות חומרה משתנות, כאשר העבירות הקלות ביותר הן עבירות אשר עונשם הינו קנס או התליית הרישיון לזמן מוקצב. עבירות התעבורה החמורות הן אותן עבירות אשר עונשן יכול להיות מאסר בפועל, במיוחד כאשר יש נפגע צד שלישי (כמו תאונות למשל, אך גם נהיגה תחת השפעת סמים, מהירות מופרזת ועוד).

 

מתי לפנות לעורך דין תעבורה?

אנשים רבים טועים לחשוב כי הפנייה לעורך דין תעבורה תהיה רק כאשר יש צורך בפנייה לערכאות משפטיות. ההמלצה היא לפנות לעורך דין תעבורה בכל בעיית תעבורה אשר עולה, גם אם העונש הינו קנס. עורך דין תעבורה יוכל לייעץ ולהדריך את הנהג על המשך מעשיו. פעמים רבות, גם כאשר העונש הינו קל, יש בתיק מספיק נתונים או עדויות אשר יוכלו לפעמים לשחרר את הנאשם מאישום בכלל.

 

לפני שפונים אל עורך דין תעבורה, כדאי להתייעץ ולבקש חוות דעת ממכרים או חברים אשר השתמשו בשירותיו. על פי רוב, אפשר יהיה למצוא ולהתרשם ממספר חוות דעת, אשר יוכלו לספק את התמונה השלמה לגבי שירותיו ואחוזי הצלחותיו של עורך הדין. יש לקחת בחשבון כי כל תיק שונה ממשנהו, כך שאין להסיק ממצבו של החבר לגבי מצבך, גם אם הוא נראה על פניו דומה. אולם אופן הטיפול, השירותיות והמקצוענות של עורך הדין היא זו החשובה ביותר.

 

שירותים נוטריונים עבור עורך דין תעבורה

פעמים רבות, נדרשים שירותים נוטריונים עבור מסמכים רשמיים בתיקי תעבורה. בדרך כלל בתי דין מחייבים את אישור הנוטריון על מסמכים שונים, בכדי לאמת את חתימתם ואת זהות המבקשים.  את שירותי הנוטריון אפשר לקבל רק מהמוסמכים, בעלות מיוחדת, אשר בדרך כלל מפורסמת באתרים הרשמיים.

 

פעמים רבות, שירותים נוטריוניים קיימים במשרד עורכי הדין בו מועסק עורך דין תעבורה אשר מטפל בתיקכם. במקרה זה, הטיפול יהיה מהיר יותר, ולפעמים אף עלותו תגולם בעלות הטיפול בתיק כולו. לגבי הליך הגשת המסמכים הרשמיים, יש להתייעץ ולשוחח עם עורך הדין המטפל בתיק.

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244