העולם האנושי מלא בסיפורים, חוויות, אירועים ותקריות. בעולם כזה, ניגודי אינטרסים אינם מהווים עניין יוצא דופן או נדיר ומתרחשים מדי יום ביומו. כיצד ניתן לגשר על הפערים בין התפיסות השונות ובין האינטרסים? שירותיהם של המלומדים בתחום מיועדים לתת משנה תוקף לעמדתו של כל אחד מהבאים בדין או מהצדדים המתדיינים ביניהם. ישנם מקרים ספציפיים בהם שירותים נוטריוניים נפוצים יותר מבדרך כלל.
עריכת מסמכים משפטית
עורכי דין ומשרדי נוטריונים יכולים לתת שירותים מקצועיים של עריכת מסמכים אותם ביקש בית המשפט. עריכת המסמכים מתבצעת באופן מקצועי ועל ידי בעלי ניסיון והסמכה בתחום המשפטי כך שלמסמך ערוך זה כוח רב בבית המשפט. עריכת מסמכים על ידי עורכי דין ובאמצעות שירותים נוטריוניים יכולה להטות את כף המאזניים בבית המשפט לכאן או לכאן ולכן מדובר בשירות בעל חשיבות רבה.
אישורי צוואות/ אישורי חיים
צוואות אינן מקבלות תוקף אלמלא חתומות הן על ידי עורף דין. יישום צוואה מחייב שירותים נוטריוניים מקצועיים וכן אישור כי נערכו בהסכמתו של מוריד הצוואה.
ייפוי כוח
ייפוי כוח הינו מסמך שבמקרים מסוימים מצריך את נוכחותו והסכמתו של נוטריון מקצועי. זאת – משום שנוטריון מהווה עד שלישי לחתימה ומאשר כי החתימות תקפות ויכולות לשמש לצורך המהלך, יהא זה אשר יהא. הסכמי מקרקעין או נישומים – כל אלו מצריכים את אישורו ונוכחותו של נוטריון מקצועי. שירותים נוטריוניים אלו מבטיחים כי ההליך כולו יתנהל כשורה וכי במקרים של עיכובים או היעדר הסכמה – ישמש הנוטריון כמגשר.
אישור העתקים
על מנת לאשר כי העתק הינו נאמן למקור, נדרשת לא אחת חתימתו של נוטריון. שירותים נוטריוניים המעניקים אישור העתקים מצריכים הוכחה מצד בעל המסמך כי אכן מדובר בהעתק נאמן למקור. הוכחה זו אפשרית באמצעות הבאת המסמך המקורי או מסמכים אחרים המעידים על תקפותו של המסמך.
לפני שפונים לקבלת שירותים נוטריוניים
הדבר החשוב ביותר לפני פנייה לקבלת שירותים נוטריוניים הינו בדיקת תחום ההתמחות המרכזי של משרד הנוטריונים וכמו כן בדיקה של תקופת הניסיון בתחום. ניסיון והסמכה הם מהפרמטרים החשובים ביותר לקביעת אמינות השירותים הניתנים על ידי המשרד ולכן חשוב לברר אודותם טרם כל פעולה.

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244