העסקים מתרחבים כיום מעבר לגבולות מקומיים, ומגיעים לשווקים עולמיים. משרד עורכי דין המתמחה במיסוי בינלאומי מחויב לסייע לעסקים בישראל לנצל את ההזדמנויות העסקיות בחו"ל, עם השלכות מינימליות של משפט בינלאומי. ככל שעסקים מתרחבים לשווקים הגלובליים, יותר ויותר אנשים עובדים ומנהלים עסקים בחו"ל.
יועץ משפטי מנוסה המתמחה בחוקי המס הבינלאומיים עוזר ליחידים ולחברות העובדים בחו"ל, או לעסקים שמעוניינים לפרוש לחו"ל, לשמור על אזרחותם באמצעות מילוי חובות המס שלהם. 
עורך דין מיסוי בינלאומי הוא בעל ניסיון רב בתכנון מס בינלאומי, יישוב מחלוקות מס מחוץ לים וניהול חשבונות בארצות זרות. במשרד עורכי הדין, אנשי המקצוע מעריכים שורה של חששות מס הקשורות לכפל מס, הפחתות מס ובעיות מס בינלאומיות אחרות.
 
 

דרישות החוק בתחום מיסוי בינלאומי

מאמצים רבים של אכיפת מס, שנועדו להטיל קנסות על אנשי עסקים שנמנעים מתשלום מס על עסקים המתנהלים בחו"ל, הרחיבו את טווח ההגעה של רשויות המיסים בישראל. בשנים האחרונות, מס הכנסה ומשרד המשפטים התמקדו באכיפת המחויבות ארוכת השנים לחשוף חשבונות זרים ונכסים, במסגרת דוחות של בנקים בחו"ל וחשבונות כספיים.
יתר על כן, מס הכנסה פועל ליישום הסכמים ממשלתיים בינלאומיים במסגרת החוק, עם יותר ממאה מדינות שמאפשרות שיתוף מידע כספי. כמו כן, מאמצי אכיפה נוספים מספקים לרגולטורים בישראל נתונים משמעותיים על חשבונות זרים, על מנת לזהות אזרחים ישראלים, שנמנעים מתשלום מיסים בגין עסקים המתנהלים בחו"ל.
 
 

חשיבות הגנה משפטית במיסוי בינלאומי

אם אתם מחזיקים בנכסים משמעותיים בחו"ל, סביר להניח שיש לכם חובת גילוי מס. אפילו טעויות קלות עלולות להיענש בחומרה, ולכן חיוני לקבל ייעוץ של עורך דין המתמחה במיסוי בינלאומי. במשרד עורכי דין המתמחה בתחום, הצוות המשפטי מחויב לעזור לכם לשמור על תיאום לחוקי המס הישראליים והבינלאומיים. 
עורכי הדין מבינים באמנות מס בינלאומיות שיעזרו לכם לשמור על אזרחותכם עם נטל מס מינימלי. במקרים בהם בוצעו טעויות לגבי גילוי של חשבון זר, בעלי העסקים עלולים להיות חשופים לעונשים כבדים אפילו בגין שגיאה מקרית. 
 
 

חשיפה לעונשים הקבועים בחוק

אם הטעות שלכם הייתה מכוונת או שהתעלמתם בכוונה מחובה משפטית ידועה, העונשים קשים עוד יותר ויכולים לצרוך חלק ניכר מיתרת החשבון הזר. יחד עם זאת, אם לא נחשדתם בעבירות מס, יתכן שתוכלו לצמצם או לבטל את העונשים הקבועים בחוק.
ניתן לנצל אפשרות של גילוי מרצון על מנת לתקן את העוולות כאשר רשויות המס מאמינים כי חוסר הציות שלכם עשוי להיות מכוון. עם זאת, אם בצעתם טעות רשלנית, או אפילו שגיתם ברשלנות חמורה, תכנית גילוי מרצון עשויה להיות אפילו יעילה יותר. 


הליך גילוי מרצון לא תמיד פוטר מעונשים

בעוד אנשים אשר זכאים לגילוי מרצון מקבלים עונשים מופחתים ומשלמים קנסות, זהו סוג של הקלה שלא יספק הגנה אם מס הכנסה קובע שהפעולות שלכם בוצעו בכוונה. לכן מומלץ לדון בעניינכם עם עורך דין מיסוי בינלאומי לפני נקיטה בכל פעולה.
 

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244