בעודנו עומדים תחת החופה, אף אחד מאיתנו לא מדמיין לעצמו את הרגע הזה שעלול להגיע. ובכל זאת, הסטטיסטיקה מלמדת כי למעלה מעשרת-אלפים זוגות מתגרשים בישראל מדי שנה, ומכאן שהצורך בליווי משפטי הולך וגובר.
ניתן כיום לבחור עו"ד גירושין מתוך מגוון רחב של היצע, מה שמאפשר מצד אחד הזדמנות לתחרות הוגנת והתאמה טובה יותר בין עורך הדין לבין הלקוח, ומצד שני עלול לגרום לבלבול ולאובדן זמן יקר, בייחוד במקרים הדורשים פעולה מהירה וחדה, לדוגמא בגירושין כאשר קיים צו עיכוב יציאה מהארץ
 

איפה מוצאים עו"ד גירושין
 

רוב העולם המערבי התרגל, ובצדק, לנוחיות הרבה שמציע החיפוש ברשת האינטרנט. ברוב התחומים בחיי היום-יום אנו סומכים על הרשת לספק לנו מענה לשאלות שלנו, וקשר עם ספקי שירותים שונים, כולל ספקי שירותים משפטיים וייעוץ משפטי באשר הוא.
 
ובכל זאת, ישנם עדיין מספר תחומים בודדים אשר רובנו מעדיפים להסתמך על המלצות מפה לאוזן. בין תחומים אלו נמצא תחום המשפט, ככל הנראה מפני שהוא תחום המושתת על אמון. כשאתם בוחרים עורך דין גירושין מוטב כי תתנו בו אמון מלא, שהרי מהרגע בו התחלתם תהליך, ומוטב מוקדם מאשר מאוחר במקרים אלו, פקפוק וחוסר אמון יפגעו בתהליך, ובכם בסופו של דבר.
 

כיצד להתנהל מול עו"ד 
 

לכל עורך דין המתמחה בדיני גירושין ישנו מהלך ראשוני בסיסי ומהיר שדורש מכם תשומת לב ושיתוף פעולה מיידי. מדובר בסדרה של מסמכים שיש להפיק בכדי לבנות את התיק בצורה מסודרת. לא משנה מאיזה צד אתם, האם אתם הבעל או האשה, והאם אתם יוזמים את הגירושין או שהם נפלו עליכם כרעש ביום בהיר – מהרגע שבחרתם עו"ד, בצעו ביעילות ובמהירות את הבקשות שלו ברשימה ראשונית זו.
 
דבר נוסף שחשוב שתאמצו הוא האמון המלא והשקיפות המלאה. עורך הדין שלכם צריך להיות לצדכם, ולגונן עליכם ועל האינטרסים שלכם. בכדי לעשות זאת בצורה הטובה הוא צריך לדעת כמה שיותר פרטים. בחיים של כל אחד מאיתנו יש דברים שאנו מעדיפים לא לחשוף ולא לשוחח עליהם, והרבה פעמים דווקא תכנים אלו הם הכרחיים וחיוניים לתהליך התקין, המלא והמוצלח של העניינים, אפילו, ואולי בעיקר אם אתם חוששים שמידע זה יכול לשחק כנגדכם.
 

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244