השימוש בשירותי נוטריון יכול להיות במקרים רבים. הוא יכול להיות כשרוצים לאמת שבן אדם מסוים חי וצריך להביא לכך אישור משפטי, הוא יכול להיות כשרוצים לערוך העדה של מסמך סחיר, הוא יכול להיות כשרוצים לאמת הסכם ממון בין בני זוג, לאשר תצהיר מסוים או לערוך ולעשות כל פעולה אחרת במסמך כלשהוא שהנוטריון רשאי לעשות אותה או לאשר אותה. הנוטריון הוא כלי עזר למערכת המשפט והוא מאפשר להפוך מסמכים רגילים למסמכים קבילים בבית המשפט, וכשהוא דובר שפה זרה הוא יכול לנצל זאת בשביל לעבוד עם מסמכים באותה השפה. נוטריון ספרדית יכול לתרגם מסמכים או לאשר נכונותם של מסמכים מתורגמים.

תרגום נוטריוני
 

נוטריון ספרדית יכול לתרגם מסמכים מספרדית לעברית או הפוך וכך להפוך אותם למסמכים מאומתים וקבילים למערכת המשפט. כך לדוגמא אם נסעתם לטיול ושכרתם רכב בספרד וביצעתם איזו שהיא עבירת תנועה וחזרתם לארץ ורשויות החוק הספרדיות דורשות מכם מסמכים שונים, אתם כיכולים למצוא נוטריון ספרדית שיתרגם מסמכים מעברית לספרדית, יחתום עליהם ותוכלו לאחר מכן לעשות בהם שימוש בספרד. כך גם הפוך, אם לדוגמא נפצעתם במהלך טיול בספרד ועכשיו אתם תובעים את חברת הביטוח בישראל ויש לכם מסמכים רפואיים בספרדית, נוטריון ספרדית יוכל לתרגם אותם לעברית ותוכלו לעשות בהם שימוש בתביעה מול החברה. נוטריון שדובר הן ספרדית והן עברית יוכל לחסוך מכם את הצורך בתרגום נוטריוני מקצועי מה שדרוש אצל נוטריון שאינו דובר אחת משתי השפות.
 

להבין את המסמכים לעומק
 

יש מסמכים משפטיים שיכולים להיות קריטיים להמשך חייו של אדם, יכולים להשפיע לאורך שנים על המצב הכלכלי שלו או על איכות חייו, ודרושה הבנה מעמיקה של המסמכים הללו על ידי דובר השפה. נוטריון ספרדית הוא האיש הנכון לפניה אליו כשמדובר על מסמכים בספרדית, אחד שיוכל להבין לעומק את הנאמר בהם ויוכל לסייע.
 

השילוב בין עורך דין לנוטריון שדובר ספרדית
 

מעבר ליתרונות שהוזכרו, יש עוד יתרונות לעורך דין שהינו גם נוטריון ספרדית. כך לדוגמא במקרה של הסכם ממון שדנים בו, אם עורך הדין מטעמכם שמטפל בהשלכות ההסכם שכתוב בספרדית יהיה דובר ספרדית הוא יוכל לעשות את העבודה מצוין. דוגמא נוספת היא אם צריך לאשר שבן אדם פלוני חי כיום בספרד והמסמכים שמעידים על כך בספרדית, עורך דין נוטריון ספרדית יוכל לעשות שימוש בקלות רבה יותר במסמכים הללו.
 
אין ספק שככל שהעולם יהפוך להיות גלובלי יותר והקשרים המסחריים ילכו ויתרחבו כמו גם המעבר הפיזי של אנשים בין מדינות כך יהיה צורך גובר והולך באנשי מקצוע שדוברים שפות שונות.  אנשי מקצוע כמו נוטריון שדובר ספרדית או שפות "נדירות" יחסית יוכלו לתת שירות טוב יותר במקרים ספציפיים אך חשוב כמובן לבחור את אנשי המקצוע הללו על פי פרמטרים נוספים.
 

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244