איך מצילים את חיי הגירושין?
 
יש הרבה מאוד פרמטרים שמקיפים את הזוג בזמן הגירושין שלהם, פרמטרים אשר משפיעים באופן ישיר על כל הסובבים בתהליך, החל מהילדים, הנכסים, הזוג ואף המשפחות שלהם מסביב. למשל, יש כמה וכמה זוגות שקורה להם שבזמן שהצד אחד זוכה להסדר ראייה, הצד השני עובר לגור בצד אחר של הארץ, יש לדעת שבית המשפט יכול לאסור על אחד מהצדדים לעבור רחוק מידיי, דבר שיכול להרוס את הסדרי הראייה ועל כן, יש לדאוג לעבוד מול עורך דין גירושין בעל ניסיון שיכול לעצור את הדבר מלקרות מלכתחילה. 
 
מה קורה לנכסים שלנו?
 
בכל תקופת זמן הנישואין, כל אחד מהצדדים מצליח להעלות את נכסיו, הן באם מדובר ברהיטים והן באם מדובר בחפצים אישיים שנקנו, לרוב, יותר מדובר בנכסים כמו חנויות ועסקים שאחד מהצדדים הגדיל ופיתח בזמן הנישואין, השאלה היא מי יכול לקבל נתח ואם בכלל, עורך דין לגירושין בדרך כלל יודע לבוא ולנתח את המצב וכמובן, לפי צורך בקשת הגט, להטות את חלוקת הרכוש לטובת המבקש, ללא ייעוץ מקצועי אפשר לפעמים ליפול בין כיסאות המתווכחים ולמצוא את עצמכם ללא שום נכסים שנשארו לטובתכם. 
 
איך מזהים עו"ד מקצוען?
 
יש הבדל מאוד פשוט בין בן אדם מקצועי ולבין אדם מקצוען, אדם מקצועי הוא זה שיודע את התיאוריה, כזה שמכיר את רוב הנושאים ויודע מה צריך לעשות, אדם מקצוען הוא המקצועי שגם בעל ניסיון ו-וותק, בעל ניסיון שעשה את הדברים שצריך לעשות ולא רק בתיאוריה, עורך דין לגירושין מקצוען הוא כזה שמכיר את התחום שלו אחרי שנים של עבודה ושנים של עשייה, מעבר לכל המאמרים - הוא גם יישם ויש לו סיפורים והוכחות להוכיח את הטענות של המקצועיות שהוא מציע. 
 
עורך דין לפעמים מבטיח הרבה מאוד דברים שלא באמת תלויים בו, דעו להכיר מקצוען גם אם מישהו קרוב המליץ לכם עליו, חשוב לבדוק את הנושאים שהוא מתמחה בהם ולא רק כי "עשה זאת בעבר", אל תתנו את הנכסים שלכם ואת חיי המשפחה העתידיים שלכם רק בגלל מחיר נמוך או המלצה אחת שקיבלתם מזוג שבמקרה עבד איתו בעבר הרחוק. 
 
משרדי עורכי דין שכוללים כמה עורכי דין ולא רק אחד יכול לתרום רבות לתהליך שלכם, אחד הדברים שתמיד ממליצים עליו בנושא הגירושין הוא לדאוג שיהיה יותר מחוות דעת אחת. משרד עורכי דין יכולים הם לעזור לכם עם מגוון פתרונות ולא רק לפי דרך מקובעת אחת.
 
גם לגירושין צריך אסטרטגיה, השאלה היא האם אתם לוקחים איתם מישהו לדרך הזו ולקבוע יחד יעדים שיעזרו לכם להבין את התוצאה הסופית מראש. 
 

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244