ישנם מקרים משפטיים בהם העובר על החוק ביצע עבירות שלהן מספר היבטים שונים. במקרים אחרים, קשה למדי להניח את האצבע על התחום העסקי הייחודי המטפל בעניין. מקרים אלו מאפשרים ייעוץ משפטי ועבודה משותפת בין נוטריונים שונים. שיתוף הפעולה הינו בעל אפקטיביות מרבית שכן הוא מאפשר למיוצג בבית המשפט לקבל את הכיסוי המלא בכל דיון בו הוא נחקר. שיתוף הפעולה בין שני סוגי נוטריונים שונים מגביר את היעילות הכוללת כך שכל הצדדים במשפט משיגים את מטרתם באופן מוצלח יותר. 
 
 
כיצד תורם שיתוף הפעולה של עורך דין פלילי העובד יחדיו עם אנשי מקצוע מתחומים אחרים?  ישנן לא מעט דרכים בהן שיתוף הפעולה בין עורכי הדין מתמיר ומעצים את התוצאה הכללית של המשפט. לדוגמה, מקרים בהם המיוצג זקוק בד ולכן שיתוף הפעולה בין הנוטריונים מהתחומים השונים יכולה להפרות הן את אנשי המקצוע והן לייצג טוב יותר את המואשם.
 
דרכי שיתוף הפעולה
 
דרכים בהן שיתוף הפעולה מסייע להגברת היעילות הן באמצעות סיעור מוחות מקצועי של שני בני הזוג וכן בהתמודדות עם מקרים מורכבים הכוללים מספר היבטים פליליים שונים. שילוב יכולות ממספר תחומים מגביר את איכות השירות הניתן על ידי עורכי הדין ומאפשר ללקוח ליהנות מייצוג עשיר ומפורט יותר המציג את המקרה שלו בחכמה לשופט ביום המשפט. 
ידוע כי חלק ניכר מן המשפט תלוי באופן הצגת המקרה על ידי עורכי הדין השונים, כמו גם הבאת עדויות והצדקות למעשים השונים. עורכי דין המתמחים הן בפן הפלילי והן בפן נוסף המהותי להצלחת המשפט – שוטחים את הצגת התיק באופן מקצועי ומפורט המאפשר לשופטים להכיר את הנושא מכל צדדיו ולהתרשם מאופן הייצוג המדויק והמבוסס. שיתוף הפעולה בין שני משרדי עורכי דין אינו מוגבל לתחום מסוים ויכול לתרום במגוון רחב של ענפים ומטרות. 

מתן המענה המקיף ביותר
 
הקמת עסק בענף מסוים, ייצוג במשפטים פליליים שיש בהם היבטים משפחתיים, ייצוג פלילי של אדם במקביל לתביעה אזרחית – כל אלו יכולים לקבל את המענה המושלם תודות לייצוג משפטי המוענק תוך שיתוף פעולה מלא בין שני משרדי עורכי דין המתמחים כל אחד מהם בתחומו הוא ויכולים להציע את האיכות המקצועית והטובה ביותר בתחום הספציפי שלו.

  שירותי עורך דין פלילי   עו"ד פלילי   
 

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244