'אני רק בן אדם. אני לא מלאך' מכירים את המשפט? בדרך כלל כאשר אנחנו טועים או שוגים, זוהי התשובה שאנחנו עונים לעצמנו, למצפון שלנו ולסובבים אותנו. אז אם במקרים רבים הטעות היא נסלחת וברת תיקון, הרי שכאשר מדובר בתחום הרפואי עלולים טעיות אנוש להיות הרי אסון. טעויות רפואיות הן במקרים רבים בלתי נסלחות. אז נכון שכולנו מעריכים מאוד את עבודתם של הרופאים אשר רובם ככולם אן עושים את המאמץ העילאי לבצע את תפקידם נאמנה מבלי לשגות. אך העומס הרב המוטל על כתפיהם כמו גם המשמרות הארוכות פוגעות במקרים רבים בשיקול הדעת שלהם ובערנות, ועל כן אנחנו עדים למקרים רבים של רשלנות רפואית.

זה ממש לא אומר שאנחנו אמורים לסלוח על הטעויות הללו, כי על נזק גופני ועגמת נפש בתחום הרפואי אין סליחה. במקרים מעין אלו, יש לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית כדי לנסות יחד אתו לבדוק האם מגיעים לנו פיצויים ובאיזה סדר גודל, ולתבוע את מה שאכן מגיע לנו על פי חוק.

איך תבחרו את עורך הדין לרשלנות רפואית?

כאשר אתם באים לבחור את עורך הדין שלכם עליכם לדעת כי במקרה הזה חשוב שתמצאו את עורך הדין המקצועי המתמחה בכל הנושא הרפואי ומכיר אותו מכל היבטיו. לכל עורך דין תחום ההתמחות הספציפי שלו ואינו דומה הידע והניסיון המקצועי של עורך דין מקרקעין, או עורך דין דיני עבודה לעורך דין לענייני נזיקין. לכן, על מנת שתצליחו להפיק את המרב ולקבל את כל מה שמגיע לכם על פי חוק, עשו טובה עם עצמכם ובררו היטב בטרם תעבירו את התיק הרפואי שלכם לידי אי מי.

 

האם עורך הדין אמור להסביר ללקוח מה סיכוייו לזכות במשפט?

עורך דין מקצועי ואמין לא יתחיל את עבודתו בטרם ישב עם הלקוח ויניח על השולחן באופן נהיר וברור את כל הפרטים ביחס לאמור בתיק. הוא יעיין בכל הפרטים ויבדוק את כל הנתונים וישקף באופן אמין ללא כל סילוף את הסיכויים כנגד הסיכונים.

הלקוח יקבל את ההסבר המלא על כל התהליך הצפוי תוך הערכה לגבי משך הזמן של התהליך הצפוי. כמו גם יכלול ההסבר את נושא העלויות של הטיפול בתיק על כל מה שכרוך בדבר עד שיינתן פסק הדין בדבר הקביעה על גובה הפיצויים על ידי מתן פסק דין או הצעת פשרה.

ברור שרק לאחר שהלקוח מקבל הסבר מפורט והוא מבין מהם הסיכונים מול הסיכויים  הרי שהוא בוחר ללכת על הצעד הזה, כאשר ההחלטה שלו תבוא ממקום  נכון, שקול והגיוני.

אם גם אתם נפגעתם בעקבות רשלנות רפואית שהשפיעה על איכות החיים שלכם, וזה ממש לא חייב להיות נכות קבועה. גם אם נגרמה לכם עגמת נפש או אובדן כושר עבודה פנו אל עורך דין רשלנות רפואית. כדי שתקבלו את כל מה שמגיע לכם על פי חוק.

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244