תרגום נוטריוני לגרמנית
תרגום נוטריוני לגרמנית הוא תרגום של מסמכים בשפה העברית לשפה הגרמנית. מוסד הנוטריון הוא מוסד ידוע בכל העולם, לכן חתימתו של נוטריון מעידה כי המסמך תקין ותקף. הגשת תרגום נוטריוני לגרמנית שאיננו נעשה על ידי נוטריון או שאושר על ידו, משמעות הדבר, דחייה של המסמך. היתרון של תרגום נוטריוני הוא שהם ניתנים על ידי מערכת המשפט הישראלית בהתאם לחוק הנוטריונים שנחקק בשנת 1976.

גרמניה היא מדינה המחוברת לשוק הכלכלי באירופה, עסקים רבים בגרמניה פותחים את דלתותיהם בפני עסקים בשאר המדינות. כדי לפתח את העסק בגרמניה,יש צורך להציג מסמכים מתורגמים אשר מציגים פרטים על הפעילות העסקית של החברה. בתקופה בה אנשים מבקרים בתדירות גבוהה במדינות שונות לצרכים שונים, בין אם לצרכי עבודה או לימודים הם צריכים להציג מסמכים רלוונטיים הנדרשים לצורך ההתאקלמות במדינה.

בשנים האחרונות סטודנטים רבים מעוניינים ללמוד במוסדות אקדמיים בגרמניה. לשם כך הם זקוקים להציג מסמכים רלוונטיים כגון: תעודת בגרות,אישור רפואי ועוד. בגרמניה קיימים מוסדות רבים להשכלה גבוהה וסטודנטים רבים נוסעים ללמוד בגרמניה בתחומים שונים כגון: אמנות, רפואה,מדעים, עיצוב והנדסה.

צרו קשר ונעמוד לרשותכם - 03-6134244